Shadow Fight 2 Download Shadow Fight 2 2.9.0

?id=com.nekki.shadowfight
85 MB
language en
license:  FreeWare
Bunu mu demek istediniz? 40 milyon kullanıcı ile Facebook dövüş oyunlarında son nokta! Vektörün yaratıcılarından: Shadow Fight 2 parmak ısırtan bir klasik dövüş ve RPG karışımıdır. Bu oyun seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlar ve onlarca gerçeğe yakın Dövüş teknikleri! Düşmanlarınızı ez, iblis patronların aşağıla ve Gölgeler Kapısı kapatan sen ol. Zafere ulaşmak için tekme , yumruk ve her türlü darbeye hazır mısın? Bunu anlamanın sadece bir yolu var...

-Tamamen yeni bir animasyon sistemi tarafından şaşırtıcı gerçekçi ayrıntılar işlenen destansı mücadele dizileri içinde kaybolma zamanı.
-Nefis, sezgisel kontroller ile dokunmatik ekranlar için özellikle tasarlanmış tamamen yeni bir mücadele arayüzü sayesinde düşmanlarınıza kazanma şansı bırakmayın.
- Etkileyici, sürükleyici, adrenalin yakıtlı hikayesi ve tehditkar şeytanların olduğu altı farklı dünyaya yolculuğa davet eden bir RPG dövüş oyunu.
Dövüşçünü destansı kılıçlar, nunçaku, zırh,sihirli güçler ve daha fazlasıyla kendi isteğine göre hazırla.

Shadow Fight 2. Dövüş Başlasın!

The ultimate in fighting games with 40 million users on Facebook! Reviews vector creator of Shadow Fighter 2 is a classic RPG combat and sumptuous mix. The characters you choose this game numerous lethal weapons and armor sets with rare allows you to equip and dozens of lifelike Fighting techniques! Crush your enemies, bosses humiliate demons and shadows that you have closed the door. To achieve victory kick, punch and all kinds Are you ready to blow? There is only one way to understand this ...

Wholly new animation system is surprisingly realistic detail processed lost time in the epic battle sequences by. Reviews -Nefis designed specifically for touch screen with intuitive controls thanks to an entirely new combat interface Do not leave a chance to win your enemy. Reviews - Impressive, gripping, adrenaline-fueled story and threatening our invitation to travel to six different world where the devil is a RPG fighting game. Reviews Fighter epic swords, Nunchaku, armor, magic powers, and more according to your wishes prepare.

Shadow Fighter 2 Fight Begin!


Tags: , Shadow Fight 2 download , , android RPG fighting game , Shadow Fight 2 download
Shadow Fight 2  android RPG dövüş oyunu Shadow Fight 2  android RPG dövüş oyunu

My e-mail address you look

Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey game
Grand Battle

Grand Battle

Grand Battle download
Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

Okey game for android
Zynga Poker

Zynga Poker

poker game for android
101 Okey Pro

101 Okey Pro

okey game with camera

A.T.A.K

A.T.A.K download

Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze download

Waseor Coğrafya

County Finding game

Flatcast

radio broadcast program

Sopcast - SopPlayer

live broadcast monitoring program