iOS için Skype 8.1 yayımlandı!

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil

iOS için Skype 8.1 yayımlandı!Sesli ve görüntülü konuşma konusunda en çok tercih edilen platformlardan biri olan Skype, Android'in ardından iOS platformu için de 8.1 sürümüne yükseltildi.Haziran ayının ilk günlerinde Android platformu için güncellenen Skype, şimdi de iOS platformunda 8.1 sürümüne yükseltildi ve arayüzü tamamen yenilendi.


Karşınızda yeni Skype!

Yenilenen arayüz aslında Android platformu için artık alışılmış bir halde ama iOS kullanıcıları bu arayüzü ilk kez görüyor olacaklar. Yeni arayüz eskisine oranla çok daha renkli ve iOS'un tasarım diline oldukça uygun bir şekilde hazırlanmış denebilir.

Uygulamaya bu güncellemeyle birlikte ayrıca Mesaj Tepkileri adı verilen yeni bir özellik daha eklendi. Bu aslında artık çoğu platformda gördüğümüz ve alıştığımız klasik tepki özelliğiyle aynı. Arkadaşlarınızın gönderdiği mesajlar hakkında nasıl hissettiğinizi göndereceğiniz tepki simgeleriyle gösterebileceksiniz.


Aynı şekilde görüntülü konuşmalar sırasında da birbirinize çeşitli hareketli emoticon'lar, hareketli yazılar ve anlık fotoğraf gösterebilme gibi yeni özellikler de uygulamaya dahil edildi.

Skype'ın 8.1 sürümü şu andan itibaren App Store üzerinde indirilebilir duruma geldi ama uygulamayı daha önceden cihazına yüklemiş olan kullanıcıların yine de App Store üzerinden uygulamayı güncellemesinin gerektiğini hatırlatalım.

iphone için skype  ile mobil cihazınızın bağlı bulunduğu internet hizmeti aracılığıyla ücretsiz olarak anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma özelliğinden

kaynak shiftdelete


Tarih:2017-06-28 09:17:19  Hit:1683  Ekleyen: indirbak

<<|  >>