Youtube otomatik Türkçe alt yazı ekliyor

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  internet

Youtube otomatik Türkçe alt yazı ekliyorYouTube, canlı yayınlarda 1000 abonesi olan kullanıcılarına sunmuş olduğu canlı alt yazı desteğini tüm kullanıcılara sundu.

Youtube videolarınızı izleyen gerek işitme engelliler veya işitme güçlüğü çeken kişiler için erişimi kolaylaştırmak amacıyla video alt yazılar ekliyor.Youtube otomatik Türkçe alt yazı ekliyor

Bu özellik sayesinde özellik farklı dillerdeki videolardan daha fazla bilgi alınabilinecek. Youtubenin yeni güncellemesiyle Türkçenin dışında 12 dilde de bu özellik kullanmaya devam edecek. Bunun yanı sıra, otomatik altyazı çevirme özelliğini artık mobil cihazlar da destekleyecek. Bitti mi? Elbette hayır. Güncellemeyle birlikte, masaüstünde kullanılan, video transkriptleri arasında arama yapma özelliği mobil cihazlarda da denenerek ardından kullanıma sunulacak.

YouTube YouTube iOS: ios için youtube uygulaması, YouTube, istediğiniz şekilde. Resmi YouTube iPhone ve iPad uygulamasını edinin.

YouTube YouTube Android: android için youtube video izleme,Youtube, milyonlarca videoya ev sahipliği yapan, her gün yüz milyonla

Tarih:2021-10-09 08:42:11  Hit:124  Ekleyen: indirbak

<<|  >>