WinRAR yerine Windows Alternatif Sunuyor

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Program

WinRAR yerine Windows Alternatif SunuyorMicrosoft, Windows 11'e gelecek yepyeni özellikleri açıkladı. Duyurulan yeni özellikler, Windows 11 ile çok daha etkileyici bir deneyimin sunulacağının açık bir göstergesi.

WinRAR yerine Windows Alternatif Sunuyor
ABD merkezli teknoloji devi Microsoft'un Build 2023 etkinliği, özellikle de yapay zeka ile ilgili önemli yeniliklere ev sahipliği yaptı. Ancak etkinlik sadece yapay zekadan ibaret değildi. Microsoft, son işletim sistemi Windows 11 ile ilgili de önemli duyurulara imza attı. Yapılan açıklamalar, Windows 11'in yaklaşmakta olan yeni özelliklerini gözler önüne seriyor.

WinRAR

WinRAR

Windows:dosya sıkıştırma,WinRAR, RAR arşiv yöneticisinin Windows sürümüdür. Arşivleri oluştu


Windows 11 ile ilgili yapılan açıklamalar, kullanıcıların bu işletim sistemini çok daha etkin bir biçimde kullanabileceklerini gözler önüne seriyor. Zira çok yakında, bazı işlemler için üçüncü taraf uygulamalara gerek kalmayacak. Ayrıca oyunseveler, RGB aydınlatmalarla ilgili de bazı kolaylıklarla karşılaşacaklar. Canlı Altyazı özelliği ve Bluetooth ile ilgili de önemli çalışmalar yolda. Gelin tüm bunlara yakından bakalım.


Microsoft'un açıklamasına göre Windows 11, çok yakında daha fazla sıkıştırılmış dosya uzantısı için yerel destek vermeye başlayacak. Bu hafta içinde test aşamasına geçecek yeni özellik ile kullanıcıların WinRAR, 7-Zip veya WinZip gibi uygulamaları kullanmalarına gerek kalmayacak. Çünkü Windows 11; tar, 7-zip, rar, gz ve libarchive gibi dosya uzantılarına tam destek verecek. Bu özelliğin ne zaman kararlı sürüme ulaşacağı net değil.


https://www.webtekno.com/windows-11-yeni-ozellikler-build-2023-h134736.html


Tarih:2023-05-24 21:26:45  Hit:80  Ekleyen: indirbak

<<|  >>