WhatsApp Ekran Paylaşımı

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil

WhatsApp Ekran PaylaşımıWhatsApp  video görüşmeleri sırasında ekran paylaşımı yapılmasına olanak tanıyan özelliği duyurdu.

WhatsApp Ekran Paylaşımı

WhatsApp, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için tasarlanan yeni özelliklerle gelişmeye devam ediyor. Beta sürümü 2.23.10.4?te cevapsız aramaların renginde değişiklik yapan WhatsApp, sesli ve görüntülü arama deneyimini iyileştirmek için çalışmaya devam ediyor. Şu anda beta test kullanıcıları tarafından test edilen son güncelleme ile uzun zamandır beklenen video görüşmeleri sırasında ekran paylaşımı yapılmasına olanak tanıyacak.

Özellik ile birlikte, kullanıcıların bir arama sırasında ekranlarını gerçek zamanlı olarak görüntüleyip paylaşabilecekleri ve slayt gösterileri, fotoğraflar, videolar ve daha fazlasını gösterebilecek.


Başta da duyurulduğu üzere, WhatsApp?ın Google Play Beta Programı aracılığıyla dağıtılan 2.23.11.19 numaralı son güncellemesi, görüntülü görüşmeler sırasında ekran paylaşımına olanak tanıyan ve uzun zamandır beklenen özelliği kullanıma sundu. Skype, Zoom veya Google Meet gibi diğer uygulamalarda zaten mevcut olan bu özellik, kullanıcıların bir arama sırasında ekranlarında görüntülenen her şeyi gerçek zamanlı olarak göstermelerine olanak tanıyor. Bu güncelleme, anlık mesajlaşma uygulamasının geliştirme ekibinin sesli ve görüntülü arama deneyimini iyileştirmek için gösterdiği bir başka çabayı temsil ediyor.

Beta test kullanıcıları bu özelliğe zaten erişebiliyor ve bir arama sırasında mevcut olan çeşitli seçenekler arasından uygun simgeye dokunarak deneyebiliyor. Bir kez etkinleştirildiğinde, ekranda görüntülenen her şeyi kaydetmek ve alıcıyla paylaşmak mümkün kılıyor.

WhatsApp Messenger

 WhatsApp Messenger

  Android:Android messenger,Popüler android Mobil cihaz mesajlaşma programı, ses,resim  gönderebiliyorsunuzhttps://hwp.com.tr/whatsapp-ekran-paylasimi-ozelligini-test-etmeye-basladi-243531

Tarih:2023-05-28 22:56:23  Hit:279  Ekleyen: indirbak

<<|  >>