Instagram Kendi Yapay Zekasını Sunuyor

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil

Instagram Kendi Yapay Zekasını SunuyorYapay zeka sohbet uygulamaları gün geçtikçe karşımıza çıkmaya başladı. Çok yakında Instagram uygulaması da kendi versiyonunu sunabilir. İşte tüm detaylar.


Alessandro Paluzzi, platformun boru hattında bir AI aracısı olduğunu iddia ediyor. Paylaştığı ekran görüntülerine göre Instagam chatbot, soruları yanıtlayabilecek ve tavsiyelerde bulunabilecek. Aralarından seçim yapabileceğiniz en fazla 30 kişiliğe sahip olabileceksiniz.

Chatbot, mesaj yazmayı zor bulanlara yardım edebilecek. Görünüşe göre birisiyle yaptığınız bir sohbete @-bahsederek chatbot?u da dahil edebileceksiniz.

Instagram Kendi Yapay Zekasını Sunuyoor

Instagramın bu özelliği tam olarak ne zaman sunacağını söylemek için henüz çok erken, ancak ateşsiz duman olmaz. Meta CEOsu Mark Zuckerberg, Şubat ayında şirketin Instagram, Messenger ve WhatsApp için ?AI karakterleri üzerinde çalışan bir ekibi olduğunu söylemişti. Paluzzinin sızdırdığı haberlerin gerçekleşmesi ile ilgili güzel bir geçmişi var. Meta AI haberlerini duyurmadan sadece birkaç hafta önce Instagram?da ücretli bir doğrulama sistemini sunmuştu. Artık yapay zeka hayatımızın her alanına girmiş durumda.


Hal böyle olunca da her uygulamanın kendi AI chatbotunu sunması oldukça olası. Bu chatbotlar daha iyi sohbet etmenizi ve diyaloglarınızı geliştirmenizi sağlayacak. Bu kapsamda çok daha fazlası da uygulamalar tarafından sunulabilir. LInkedin gibi her platform kendi AI versiyonunu sundu ve bu da kullanıcıların platformu çok daha iyi deneyimlemesine yardımcı oluyor desek çok da yanlış olmaz.

Instagram

Instagram

Android:anlık resim paylaşımı,Instagram, hayatın önemli anlarını çekip paylaşmanın kolay bir yolunu sağlar.

Instagram

Instagram

iOS:ios fotoğtraf paylaşma,Instagram ios işletim sisteminizde resim paylaşma programı.130 milyondan fazla kulla

Tarih:2023-06-07 21:26:08  Hit:277  Ekleyen: indirbak

<<|  >>