Arkadaşlık uygulaması Badoo'ya görüntülü konuşma özelliği geldi

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Mobil

Arkadaşlık uygulaması Badoo'ya görüntülü konuşma özelliği geldi

 Badoo'nun benzeri Tinder ve Hinge gibi Badooya da görüntülü olarak arkadaşlarınızla iletişim kurma özelliği eklendi.


 İngiltere merkezli çöpçatanlık uygulaması Badoo, kendi kategorisinde görüntülü konuşma özelliğini pratiğe döken ilk uygulama oldu. Çöpçatanlık uygulamalarının lideri olarak değerlendirilen Tinder aslında geçtiğimiz Şubat ayında bir video hizmeti satın alarak ilk adımı atmıştı ancak görüntülü konuşma özelliği Tinder?da henüz kullanıma sunulmadı.Geçen yıl Badoo, kullanıcılar arasında önceden hazırlanan videoların paylaşılmasını destekleyen bir hizmet başlatmıştı. Benzer bir hizmeti Hinge uygulaması da veriyordu. Ancak Badoo yeni görüntülü konuşma hizmetiyle anlık görüşmeleri mümkün kıldı.


 Badoo?nun görüntülü konuşma özelliğiyle beraber sahte profillerin ve fotoğraf hilelerinin de nispeten önüne geçilmiş oldu. Ancak görüntülü konuşma hizmetinin başlatılması için de bazı şartlar var. İki kullanıcının görüntülü konuşma başlatması için ilk etapta karşılıklı birer mesajın atılması gerekiyor. Böylelikle istenmeyen görüntülü konuşmalar da engellenmiş olacak.

ios tanışma ve sohbet uygulaması Badoo yeni insanlarla tanışabildiğin sosyal bir ağdır. 200 milyonu aşkın kullanıcısıyla Badoo sohbet için, arkadaşlık kurmak için, ilgi android tanışma programı Badoo yeni insanlarla tanışabildiğin sosyal bir ağdır. 200 milyonu aşkın kullanıcısıyla Badoo sohbet için, arkadaşlık kurmak için, ilgi

Tarih:2017-08-18 18:57:58  Hit:1965  Ekleyen: indirbak

<<|  >>